Відбілювання ZOOM!

Zoom! за 1 годину!

logoZoom 298x453     Клінічна Відбілююча Система Zoom! може зробити ваші зуби сенсаційно білими за 45-60 хвилин. Процедура дуже проста. Вона починається з короткої підготовки, щоб ізолювати губи і ясна і залишити відкритими тільки зуби. Потім лікар наносить фірмовий гель Zoom !, який активується спеціально підібраним світлом. Зуби стають білішими в середньому на вісім відтінків, а іноді більше. 5-хвилинна обробка фтором закінчує цю процедуру. Ви будете вражені результатами.

Світло і гель Zoom! працюють разом, щоб ніжно проникати в зуби і видаляти плями і потемніння. З правильним yxoдом і зрідка підтримкою домашніми системами, ваша біла усмішка буде виблискувати довгі роки.

Включення ACP (аморфного фосфату кальцію) в гель, є запатентованою технологією, з ексклюзивною ліцензією, виданою Discus Dental.

Емаль майже цілком складається з мінералів фосфату кальцію. АСР природно зв'язується з поверхнею зуба, заповнюючи мікроскопічні дефекти і в цілому, покращуючи яскравість і гладкість зубів.

№ 1 У СВІТІ

  • Світлоактивуюча Система Відбілювання Зубов
  • Результати в середньому 8 відтінків за 45-60 хвилин
  • Низька чутливість
  • Короткі аплікації і нова технологія АСР мінімізує тимчасову чутливість
  • Зниження повернення кольору
  • Відбілюючий гель Zoom! з АСР - технологією і нові світлоактивуючі добавки дають чудові результати, збільшують гладкість і глянець емалі і значно знижують повернення кольору.

do i posle zoom

Часто встречаемые вопросы:

- Що таке система відбілювання Zoom !?
- Zoom! - це процес, який відбілює плями і потемніння в емалі та дентину.

- Чому зуби темніють?
- За багатьма причинами. Найпоширеніші це: природне старіння, вживання фарбувальних продуктів, таких як кава, чай, кола, червоне вино, і т.д, а так саме куріння. Приймання тетрацикліну і деяких інших антибіотиків, або зайвої кількості фтору під час формування зубів може привести до потемніння зубів.

- Хто може отримати користь від відбілювання зубів?
- Майже все. Однак, для одних це буде більш ефективно, для інших менш.

- Як багато людей відбілюють свої зуби?
- Більше ніж ви можете собі уявити. Яскрава, блискуча посмішка може дати переваги кожному.

- Чи безпечно відбілювання зубів?
- Так. Ретельні і численні дослідження і клінічні випробування доводять, що відбілювання зубів під наглядом стоматолога безпечно. Більш того, багато стоматологи вважають цю процедуру найбезпечнішою з усіх пропонованих стоматологічних косметичних процедур. Як і будь-яка система відбілювання Zoom! не рекомендована особам молодше 13 років, а також вагітним і годуючим жінкам.

- Чи існує різниця між «аматорськими» відбілюючими системами і Zoom !?
- Так! «Аматорські» системи, включаючи відбілюючі стрипи, гелі, зубні пасти і лаки, вимагають місяці застосування для відбілювання на пару відтінків. Клінічно доведено, що Zoom! відбілює зуби в середньому на вісім відтінків, а іноді до 10-12. Тільки стоматолог може зробити ваші зуби такими білими і так швидко.

- Як працює Клінічна Система Zoom !?
- Світло Zoom! активує головний інгредієнт гелю перекис водню. Перекис водню виділяє атомарний кисень, який проникає в емаль і дентин, і відбілює темні пігменти, але в той же час не міняє структуру зуба. Світло Zoom! підсилює ефективність гелю на 33%.

- Що відчуває пацієнт під час Клінічної процедури Zoom !?
- Під час процедури пацієнт може відпочивати, слухати музику або просто спати. Деякі пацієнти можуть відчувати тимчасове підвищення чутливості зубів під час процесу відбілювання. Ці симптоми зникають протягом 1-3 днів після закінчення процедури.

- Як контролюється поширення самого світла Zoom !?
- При процедурі Zoom! необхідно захистити всю м'яку тканину в і навколо порожнини рота. Необхідно надягати захисні окуляри під час процедури. Також в лампі Zoom2 використовується нова система для встановлення відстані і кута світла для оптимізації результатів.

- Як довго триває Клінічна процедура Zoom !?
- Процедура триває близько години. Вона починається з підготовки порожнини рота, потім йде 45-60 хвилин відбілювання. Закінчується процедура п'ятихвилинною обробкою фтором.

- Чи довго зберігаються результати відбілювання?
- Якщо слідувати «інструкціям системи Zoom! по догляду за зубами після відбілювання », ваші зуби завжди будуть біліше, ніж вони були до процедури. Щоб зберегти чудовий результат, ми рекомендуємо використовувати флосс, двічі в день чистити зуби зубною щіткою, і при необхідності застосовувати домашні системи відбілювання.

 

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Повідомлення успішно відправлено!

Top