Пародонтологія

Зняття зубних відкладень ультразвуком "Mectron", нальоту - апаратом '' AirFlow ''

header dental-care001 05486bc49a     Знімається наліт від чаю, кави, куріння, при цьому не пошкоджується емаль зуба. Зуби стають світлішими. Протягом життя наші зуби піддаються впливу різних харчових і не харчових барвників. І як результат - видиме їх потемніння. Також м'який зубний наліт, який тривалий час існує в порожнині рота, з плином життя минерализуется і перетворюється в камінь. Зубний камінь. Він, в свою чергу, тисне на ясна, і з'являються пролежні на яснах, кишені, запах з порожнини рота, який неможливо «вбити» жувальною гумкою або іншими засобами. Зубна емаль послаблюється, і з'являються передумови до виникнення карієсу. Щоб уникнути цього і підвищення чутливості зубів як слідства чистки і позбавлення від нальоту, виробляють покриття фторлаком. Воно дозволяє позбутися від гіперчутливості, одночасно проводиться профілактика карієсу. Для кращого і довгострокового ефекту фторування краще проводити серією процедур. Після видалення каменів - надясенні і підясневих, після деякого терміну необхідний повторний візуальний огляд ясна. І якщо зміни в слизовій оболонці ясен носять не функціональний характер, а органічний, то необхідна чистка ясна.

Лікування захворювань пародонту за допомогою апарату "VECTOR!"

dental-vectorЧого насправді очікують пацієнти від пародонтологического лікування?

     Пацієнти з генералізованим пародонтитом рідко скаржаться на наявність глибоких зубодесневих кишень або зубного каменю. Насамперед, їх турбують такі проблеми, як запалення, кровоточивість і, особливо, рецесія ясен, що призводить до подовження шийок зубів і відповідним естетичним порушенням. Метою стоматологічного лікування є швидке, надійне і безболісне усунення цих проблем.

Чого пацієнти хочуть уникнути?

     Середній ступінь пародонтиту в більшості випадків сприймається пацієнтами як неприємний стан, що створює певні проблеми, а не як небезпечне захворювання. Тому вони часто відмовляються від інвазивного втручання «Навіщо стріляти з гармати по горобцях?» Пацієнти дуже рідко погоджуються на курс лікування, що складається з декількох болючих процедур, і, крім того, часто дає незадовільний естетичний результат. Так, до 70% пацієнтів переривають курс хірургічного лікування.

Що пацієнти хочуть знати про апарат Vector?

     Система Vector дозволяє проводити усі первинні втручання за одне відвідування. Цей метод є набагато менш болючим, ніж традиційні методи і сприймається як значно менш неприємний. Зазвичай після такого лікування не спостерігається ретракції ясен, за винятком випадків, коли даний стан виникає після того, як спадає набряк. Крім того, необхідні регулярні підтримуючі заходи можуть проводитися за допомогою щадних пластикових інструментів, тому пацієнти погоджуються на них.

Низький рівень хворобливості для пацієнта, простота використання.

     Відповідно до результатів апробації методики в Університеті Майнца, використання апарату Vector рекомендовано в якості кращого методу в порівнянні з застосуванням інших ультразвукових пристроїв. Після короткого періоду освоєння пристрою було винесено висновок, що використання апарату Vector найбільш прийнятний як при первинному втручанні, так і при підтримуючих заходах.

Ефективне зменшення глибини пародонтальних кишень і досягнення прикріплення ясен.

     Контрольоване клінічне дослідження, проведене в Франкфуртському Університеті, показало дуже високу клінічну ефективність апарату Vector. Апарат Vector набагато більш ефективний щодо зменшення глибини пародонтальних кишень в порівнянні з традиційним видаленням зубного каменю і обробкою поверхні кореня. Крім того, його використання дозволяє домогтися кращого прикріплення ясен в порівнянні з контрольною групою.

Пародонтологи порівнюють з ручними інструментами.

     Рандомізоване контрольоване дослідження, проведене в Гамбурзькому університеті, показало, що за допомогою апарату Vector в усіх відношеннях не поступається класичним методом лікування з використанням ручних інструментів. За допомогою цього методу можна домогтися значного зменшення глибини пародонтальних кишень і прикріплення ясен, в той час як ретракція ясен при цій методиці зустрічається дуже рідко. Це щадний і ефективний метод.

Видалення грануляційної тканини?

     За допомогою видалення грануляційної тканини в процесі пародонтолгіческого лікування (кюретаж) нічого досягти не можна. Американська Академія пародонтології заявляє: Сьогодні цієї процедури необхідно уникати, щоб зберегти чутливий край маргінальних ясен і поліпшити естетичний результат.

Видалення «інфікованого» цементу кореня?

     У проведених дослідженнях ендотоксини були знайдені тільки на самій зовнішньої поверхні кореня. Таким чином, видалення тканин необов'язково. Збережено цемент кореня забезпечує процес загоєння.

Клаптеві операції?

     У разі наявності помірно глибоких та середніх пародонтальних кишень лікування без хірургічного втручання дає кращі результати, ніж відкритий кюретаж. У разі глибоких пародонтальних кишенях прикріплення ясна, що досягається після проведення відкритих і закритих методик лікування, однаково.

Принципи методики роботи з системою Vector.

     Відмітна особливість системи Vector: завдяки непрямому зв'язування ультразвукової енергії стало можливим щадне видалення бактеріальної біоплівки і зубних відкладень. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин, і не травмуються м'які тканини. Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня.

Тільки стоматолог може очистити зуби нижче рівня ясен.

     Енергія інструменту м'яко подається у пародонтальну кишеню через гідрооболочку (гідродинамічний вплив). Пародонтальні кишені інтенсивно обробляється і промивається. Без освіти аерозолю. Під час цього процесу частинки застосовуваної суспензії працюють як зубна паста, видаляючи м'які і тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок. Результатом цього є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування.

Професійна гігієна

paradont2     «Шестициліндровий» скейлер. Vector Scaler має в якості ультразвукового «мотора» шість пьезокерамических дисків, тоді як звичайні скейлер - тільки чотири. Завдяки цьому інструмент дає досить енергії, навіть при підвищених вимогах до процедури видалення зубних відкладень. Він відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів: одночасно подача полірувальної суспензії Vector Fluid Polish дозволяє зберегти і відполірувати чутливіші поверхні зубів.

 Пародонтологічне лікування.

paradont3    paradont4   Ультразвукова енергія подається відповідним для стоматологічного застосування способом.

     Зубний камінь, біоплівка і бактерії видаляється тонкими інструментами з поверхонь коренів до самого дна пародонтального кишені. Не пошкоджуючи м'які тканини. Навіть в анатомічно складних областях, таких як біфуркації.

      Поверхні коренів очищаються і поліруються за допомогою Vector Fluid Polish, суспензії, що містить частинки гидроксилапатита. Корінь очищується, а не «вискоблюється».

Підтримуюча пародонтальная терапія.

paradont5  paradont6     Підтримують процедури є частиною пародонтологического лікування. Резгулярная перевірка пародонтальних кишень на предмет їх повторного інфікування, а також профілактичні заходи, повторювані через опередленние проміжки часу, є важливою частиною підтримуючої терапії. Як заявляє Американська Академія Пародонтології: «Кількість зубів, втрачених пацієнтами внаслідок пародонтиту, обернено пропорційно до частоти повторних візитів до стоматолога».

     Прості і щадні маніпуляції: при повторних заходах використовуються інструменти з вуглецевого волокна.

Лікування періімплантіта

paradont7 paradont8     Немає бактерій - немає запалення. Запалення тканин навколо імпланта є однією з основних проблем імплантології. Система Vector найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхонь імплантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкціі. Інструменти з вуглецевого волокна, в комбінації з полірувальної суспензією Vector Fluid Polish прекрасно підходять для лікування.

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Повідомлення успішно відправлено!

Top