Ортодонтія

                                           Правильний прикус - необхідна умова здоров'я зубів

ortodont2      Рівні зуби - перш за все здорові зуби. Якщо у людини часто виникає карієс, швидко стираються зуби, важко проходять захворювання ясен або болять м'язи обличчя і шиї, він рідко пов'язує це зі своїм неправильним прикусом. Насправді ж неправильний прикус - це не тільки недосконалий зовнішній вигляд зубів, але ще і підвищена небезпека виникнення серйозних захворювань порожнини рота і скронево-нижньощелепного суглоба.

     Загальновідомо, що вирівнювання зубів відбувається легше в дитячому та юнацькому віці. Сучасні брекет-системи, впевнено потіснили традиційні зубні пластинки, дозволяють виправити прикус людям будь-якого віку. Сучасна ортодонтія (це слово в перекладі означає «рівні зуби») пропонує різноманітні системи вирівнювання зубів. При виборі конкретної системи наші ортодонти керуються двома критеріями: брекет-система повинна ефективно виправляти прикус і відповідати естетичним вимогам пацієнта.

      Лінгвальні, прозорі, кольорові або самолігуючі брекети - найкраще визначатися під час консультації з лікарем.
Сьогодні вирівнювання зубів стало максимально комфортним. І якщо Ви знаєте, що Ваш прикус потребує корекції, то потрібно провести її якомога швидше. Навіщо чекати, поки малі проблеми переростуть в великі?


ortodont- Чи всі брекети однакові?

     На сьогоднішній день в аресенале доктора-ортодонта цілий ряд різних за будовою, формою, матеріалу, параметрам брекетів. Багато пацієнтів помилково вважають, що процес вирівнювання зубів здійснюється тільки за рахунок брекетів. У лікуванні бере участь не просто брекети, а брекет-система. Це і брекети, і дуги, і лігатури, і тяги, і еластики, і пружини і т.д. Кожна брекет-система по-своєму індивідуальна, але мало хто з них відносяться до передових.

-Чому пацієнти вибирають Damon?

ortodont1

     Система Damon - відрізняється від інших систем безлігатурними самолігуючими брекетами і легкими дугами з пам'яттю форми. Це створює максимальне розширення зубної дуги, практично виключаючи процес видалення зубів за ортодонтичними показниками.

     Завдяки брекет-системі Damon не просто вирівнюються зуби, але і створюється індивідуальна гармонійна усмішка. На етапі діагностики береться до уваги цілий ряд факторів. Від індивідуальної будови і пропорцій Вашого обличчя і профілю до приречення Вашої посмішки і в 40, і в 50, і на наступні роки. Damon system створена таким чином, щоб втілювати ці результати в життя.- Скільки триває лікування брекет-системою Damon?

Тривалість лікування Damon system значно скорочується в порівнянні з іншими сучасними брекет-системами. Завдяки самолігуючим брекетам тертя зводиться до нуля, йде суцільна механіка ковзання - що і забезпечує швидкість вирівнювання. Також можливо домогтися деяких відстрочених результатів уже на етапі лікування.

damon q


- Чи безпечна брекет-система Damon в виду її прискореного лікування?

Так. Це факт, що система Damon скорочує терміни лікування за рахунок дії слабких і легких сил, більш біологічно чутливих до переміщення ніж інші брекети. Саме слабкі сили і забезпечують безпеку переміщення.

- Чи буду я відчувати біль після установки брекет-системи?

Зуби переміщуються завдяки дії дуги, закріпленої в пазі брекета. В системі Damon використовуються дуже легкі титанові дуги з "ефектом пам'яті". Суб'єктивні відчуття більшості зводяться до невеликого дискомфорту.

- Скажіть, брекети великі та об'ємні?

breket Damon CLEAR-borderБільше ні! Брекети значно зменшилися в розмірах у порівнянні з минулими роками і поколіннями брекетів. Застосовуються нові матеріали, які роблять їх практично непомітними.


- Можливо лікування дорослих пацієнтів системою Damon?

З цим вже не виникає ніяких труднощів. Швидко, легко і, що не менш важливо, з високою якістю результату.

Orthosnap.

logoortho

OrthoSnap- це можливість стати володарем красивої посмішки без застосування металевих брекетів за допомогою серії знімних прозорих накладок (елайнерів).

Orthosnap використовує інноваційні та унікальні технології, які дозволяють досягти відчутних результатів у рекордно короткі терміни. Переміщення зубів в правильне положення відбувається плавно за допомогою серії накладок (елайнерів), приготованих для пацієнта лікарем-стоматологом.

retainer

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Повідомлення успішно відправлено!

Top