Радіологія

 
anyrayРентгенологічне дослідження — метод широко поширений в сучасній стоматології, найчастіше він є єдиним методом, що дає можливість виявлення патологічних змін в тканинах. За допомогою цього методу можна уточнити клініку, локалізацію, ступінь тяжкості того чи іншого захворювання щелепно-лицевої ділянки, планувати лікування і контролювати ефективність проведеного лікування.
 

anyray2Рентгенографія дозволяє визначити стан твердих тканин зубів і навколишніх їх кісткових структур, приховані каріозні порожнини, наявність непрорізавшихся зубів. По рентгенограмі оцінюють ступінь прохідності каналу, повноту пломбування каналів і правильність накладення пломби, стан періапікальних тканин (оточуючих верхівку кореня зуба), ступінь атрофії кісткової тканини міжзубних перегородок, правильність виготовлення штучних коронок.

ez sensor2     sensor

Радіовізіограф.

В нашій щоденній практиці ми використовуємо радіовізіограф.

Радіовізіограф є цифровим апаратом і позбавлений всіх недоліків, пов'язаних з плівковими знімками:

1. Доза, при якій датчик радиовизиографа дає зображення на моніторі, мінімум в 10 разів менше дози, звичайного плівкового рентген апарату. Це означає, що променеве навантаження на пацієнта від 10 знімків, зроблених на радіовізіографи, дорівнює дозі одного плівкового знімка.

2. Якість зображення, що видається на екран комп'ютера, незрівнянно з якістю зображення на плівці.

3. З отриманними зображеннями можна працювати. Збільшувати частини знімка, вимірювати щільність тканини зуба і кістки, а також робити багато іншого, що необхідно лікарю для уточнення діагнозу, складання прогнозу, контролю якості лікування. Крім того, лікарі нашої клініки постійно контролюють якість свого лікування при спільному обговоренні та показі цікавих випадків всередині клінічних лікарських консиліумах. ez-dent f 1 385 1

Все рентген-обладнання, що застосовується в нашій клініці сертифіковане та відповідає всім сучасним вимогам безпеки пацієнтів і персоналу.

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Повідомлення успішно відправлено!

Top