STRAUMANN - ВИБІР №1 ПАЦІЄНТІВ І ЛІКАРІВ У ВСЬОМУ СВІТІ
Вже багато років імплантати Straumann – найпопулярніші у світі. Акцент на медичних дослідженнях, постійне удосконалення технологій, швейцарська якість, широкий асортимент й завжди гнучкі ціни – це все допомогло компанії Straumann стати стандартом якості сучасної імплантології.

Straumann співпрацює з більше ніж 150 університетами, а надійність їхніх імплантатів підтверджено понад 3000 науковими дослідженнями.

Представництва Straumann знаходяться у 70-и країнах, тому, куди б ви не поїхали і щоб з вами не трапилося, завжди знайдеться лікар, який працює з системою імплантатів Straumann.

Детальніше...

Багатьох проблем із зубами можна уникнути, якщо дотримуватися основних правил гігієни порожнини рота. Саме про них, а також про засоби для гігієни порожнини рота і піде мова в статті. Перша умова збереження зубів здоровими - це правильна їх чистка. Послідовність дій при чищенні зубів наступна: Розмістіть щітку під кутом 45 градусів до поверхні зуба; почніть чистку при незімкнутих зубних рядах.

Детальніше...

Імплантати, або як їх ще називають, імпланти, бувають різні, але ми висвітлюємо стоматологічні, функціонально імітують коріння нормальних зубів. Вони встановлюються, як правило, замість втрачених зубів, вірніше, в їх позицію.

Детальніше...

Вже протягом багатьох років вивчається проблема виникнення карієсу у дітей. Одна з причин захворювання, як з'ясували стоматологи, - це молоко - оскільки воно містить цукор, який представляє відмінне джерело енергії для шкідливих бактерій.

Детальніше...

Вчені Каролінського інституту (Швеція) виявили прямий зв'язок між кількістю зубів і ризиком померти від інфаркту. Виявляється, щоб зберегти серце здоровим, необхідно частіше відвідувати ... стоматолога.

Детальніше...
Top