У дослідженні національного масштабу запланована участь близько 2400 дітей з 50 адміністративних одиниць країни.

«Ця робота допоможе нам вивчити новий метод профілактики карієсу у маленьких дітей за допомогою обробки зубів фторованим лаком і зубною пастою з фтором, - розповів міністр охорони здоров'я країни Майкл МакДжімпсі (Michael McGimpsey). - Це життєво необхідно - подивитися новим поглядом на методики профілактики, оскільки наші діти мають найгірші показники стану зубів в Європі ».

«Тільки за минулий рік, за статистикою, у ірландських дітей було видалено 26 500 зубів, і хоча ця цифра є значним прогресом у порівнянні з показниками минулого року. вона все одно досить висока. Тому на сьогоднішній день пріоритетним напрямком для нас є профілактика та максимальне збереження дитячих зубів ».

Міністр зазначив, що «незважаючи на попередження про шкоду солодощів. не всі батьки і діти можуть зберігати правильну дієту, тому ми намагаємося за допомогою фторидів мінімізувати вплив їжі на зуби. Інвестування в профілактику, впевнений, дасть хороші дивіденди в майбутньому. Бажаю всім учасникам проекту успіхів і з нетерпінням чекаю результатів ».

Проект триватиме рівно три роки, протягом яких стоматологи будуть спостерігати стан порожнини рота у дітей, які регулярно користуються фторовмісними засобами.

Top