STRAUMANN - ВИБІР №1 ПАЦІЄНТІВ І ЛІКАРІВ У ВСЬОМУ СВІТІ
Вже багато років імплантати Straumann – найпопулярніші у світі. Акцент на медичних дослідженнях, постійне удосконалення технологій, швейцарська якість, широкий асортимент й завжди гнучкі ціни – це все допомогло компанії Straumann стати стандартом якості сучасної імплантології.

Straumann співпрацює з більше ніж 150 університетами, а надійність їхніх імплантатів підтверджено понад 3000 науковими дослідженнями.

Представництва Straumann знаходяться у 70-и країнах, тому, куди б ви не поїхали і щоб з вами не трапилося, завжди знайдеться лікар, який працює з системою імплантатів Straumann.

 

НАЙВИЩІ ПОКАЗНИКИ ПРИЖИВЛЕННЯ
2013 року у Швеції було виконане найбільше незалежне дослідження у сфері історії одонтології, яке показало, що через 9 років лише виробник зубного імплантату є визначальним фактором, який впливає на успішне лікування. Загальний показник приживлення імплантатів у цьому дослідженні був дуже високим – 96,4 % з 11 311 імплантатів! Імплантати Straumann були втрачені тільки у поодиноких – від 6 до 60 разів менше ніж в інших виробників.

Показники приживлення імплантатів обумовлює матеріал, з якого він зроблений, а також поверхня імплантату, його форма та з’єднання із зубною коронкою.

 

УНІКАЛЬНИЙ СПЛАВ ІМПЛАНТАТУ - ROXOLID
Straumann виробляє імплантати з патентованого сплаву титану та цирконію – Roxolid. Наукові дослідження показали, що, заміна титану на Roxolid, призвела до підвищення показника приживленості імплантатів на 2% (в середньому з 96,8% до 98,4 %).

Сплав Roxolid на 35 % міцніший за титан. Майже у половини пацієнтів спостерігається недостатня товщина щелепової кістки, що призводить до необхідності нарощувати кістку, а це збільшує ціну лікування та продовжує час загоєння. Сплав Roxolid дозволяє використовувати імплантат з меншим діаметром, i у 54% випадках – уникнути операції нарощування кістки та здійснити менше втручань в людський організм.

 

УНІКАЛЬНА ПОВЕРХНЯ ІМПЛАНТАТУ - SLACTIVE
Імплантати Straumann мають на мікрорівні пористу поверхню SLA, яка згідно дослідженням, надає гарантію кращого та швидшого приживлення імплантату. Сьогодні це стало золотим стандартом виробництва імплантатів. З метою досягнення досконалості Straumann створили й запатентували хімічно активну поверхню імплантату SLActive, таким чином підняли планку приживлення імплантату на безпрецедентну висоту.

Імплантат SLActive стимулює процес загоєння, покращує живлення кров’ю кісткової тканини, зменшує запальний процес та пришвидшує формування кістки.

Все це удвічі зменшує час приживлення імплантату (до місяця часу) та збільшує імовірність приживлення до 99–100 % навіть у складних випадках.

Пацієнтам, які хочуть відразу поставити на імплантат тимчасову коронку, також рекомендовано обирати імплантат SLActive – дослідження показали, що при навантаженні імплантату відразу після встановлення, ризик ускладнень зменшується удвічі.

 

ВИРОБНИК, ЯКОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ
Straumann – найбільший виробник імплантатів у світі. Straumann – лідер зубної імплантології, що володіє не одним власним патентом. Саме тому компанія виготовляє унікальні зубні імплантати та відновлює гарну посмішку для мільйонів людей вже протягом 40 років.

Straumann в Україні – з 2007 року. Завдяки винятковій якості та найкращим результатам, майже кожен другий встановлений імплантат в Україні виготовлений на заводі Straumann.

Straumann співпрацює з більше ніж 150 університетами, а надійність їхніх імплантатів підтверджено понад 3000 науковими дослідженнями.

Представництва Straumann знаходяться у 70-и країнах, тому, куди б ви не поїхали і щоб з вами не трапилося, завжди знайдеться лікар, який працює з системою імплантатів Straumann.

Straumann пишається швейцарською якістю. Імплантати виробляються на сучасному заводі у Швейцарії, у регіоні, який славиться годинниками Rolex, Longines та іншими виробами найвищого ґатунку.

Top