Багатьох проблем із зубами можна уникнути, якщо дотримуватися основних правил гігієни порожнини рота. Саме про них, а також про засоби для гігієни порожнини рота і піде мова в статті. Перша умова збереження зубів здоровими - це правильна їх чистка. Послідовність дій при чищенні зубів наступна: Розмістіть щітку під кутом 45 градусів до поверхні зуба; почніть чистку при незімкнутих зубних рядах.

Детальніше...

Імплантати, або як їх ще називають, імпланти, бувають різні, але ми висвітлюємо стоматологічні, функціонально імітують коріння нормальних зубів. Вони встановлюються, як правило, замість втрачених зубів, вірніше, в їх позицію.

Детальніше...

Вже протягом багатьох років вивчається проблема виникнення карієсу у дітей. Одна з причин захворювання, як з'ясували стоматологи, - це молоко - оскільки воно містить цукор, який представляє відмінне джерело енергії для шкідливих бактерій.

Детальніше...

Вчені Каролінського інституту (Швеція) виявили прямий зв'язок між кількістю зубів і ризиком померти від інфаркту. Виявляється, щоб зберегти серце здоровим, необхідно частіше відвідувати ... стоматолога.

Детальніше...